Sveicināti Karalistē Piedāvājums viesiem Noteikumi Gadalaiki Projekti Kontakti Ziedot

Fonds "Zilais Krusts"

reģ. nr. LV40008153223

Druvas, Bekas, Lēdmanes pag.,

Lielvārdes nov.

A/S Swedbank,

LV78 HABA 0551 0276 57969,

Tālrunis: 27016720,

E-pasts: trusukaraliste2@gmail.com

© 2013 Trušu Karaliste

Atpūtas iespējas

Atpūtas centrs „Trušu karaliste” atrodas gleznainā Ogres upes senlejā dabas parka teritorijā. Atpūtas centra kopējā platība ir 47 hektāri, īpašums pieder labdarības organizācijai “Zilais krusts”, kas palīdz krīzes situācijā nonākušiem cilvēkiem.

„Trušu karaliste” ir vieta, kur mīt visdažādāko nokrāsu un lieluma truši. Viņi pieņēmuši karalisti par savām mājām – ierīko alas, veido ģimenes. Trušu sadzīve notiek skaisti veidotās pilīs un muižās, kas labi iekļaujas apkārtējā vidē, radot asociācijas ar pasaku mežu. Apmeklētājiem tiek piešķirts kāds kārums, ar ko pacienāt dzīvniekus. Bez trušiem karalistē mitinās arī  komunikabli āži, zosis un krāšņas mandarīnpīles. Karaliste ir atvērta apmeklētājiem visu gadu.

Viesiem apmeklējot karalisti, tiek piedāvāta iespēja pašūpoties īpašās šūpolēs, kādas, visticamāk, nekur citur nebūsiet redzējuši. Pieejami arī suvenīri.

Šī ir piemērota vieta, kur nosvinēt bērna jubileju, brīvā dabā sarīkojot pikniku – ārā ir pieejami galdi un soli, no kuriem daļa ir zem nojumes. Viesi var izmantot grilu.

Karalistē arī iespējams doties skaistā pastaigā pa mežā izveidotām dabas takām gar Ogres upi. Jaunlaulātajiem ir iespēja savas attiecības stiprināt, kopā pārejot pa tiltu pāri gravai un pieliekot atslēgu tilta margai kā simbolu stiprai laulībai.

“Trušu karalistes” apmeklēšana:

• bērniem - 3.00 €;

• pieaugušajiem – 5.00 €.


Cienasts (lielām grupām jāpiesaka iepriekš):- Nav pieejams sakarā ar COVID-19

pankūka (1 gab.) – 0,80 €;

tēja – 0.40 €;

kafija – 0.80 €.

Citas piedāvātās atpūtas iespējas

Tiem, kas vēlas aizmirsties no ikdienas rutīnas, ir iespēja skaistās vietās upes krastā pamakšķerēt un nopeldēties Ogres upē.

Atpūtas centrs ir ideāla vieta dažādu pasākumu rīkošanai - atpūtas pasākumi kolektīviem, vasaras nometnes bērniem, kristīgās vasaras nometnes, sporta spēles, dažādas svinības. Vienīgi jāņem vērā, ka centra teritorijā ir aizliegts lietot alkoholu.


Nakšņošanas iespējas

Viesu ērtībām tiek piedāvātas 9 četrvietīgas kempinga mājiņas, kas savā starpā ir savienotas ar laipām. Mājiņās ir nodrošināta gultasveļa un dvieļi. Nakšņojot mājiņās, viesiem pieejamas koplietošanas WC, dušas, veļas mazgājamā mašīna, kā arī labiekārtota virtuve, kurā ir trauki, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, tējkanna. Atsevišķā mājiņā ir paredzēta rotaļu telpa bērniem (pieejamas galda spēles). Kempings atrodas skaistā vietā Ogres upes krastā, tā teritorijā ir izveidota laipa gar upi, lapene, atsevišķa ugunskura vieta, nojume ar grilu, dīķis. Ir iekopts zāliens, kur celt teltis. Kempinga teritorijā iespējams novietot autotransportu. Ir izveidots rotaļu laukumu bērniem. Ir plānots veidot pludmales volejbola laukumu.


Papildus kempinga mājiņām ir iespēja nakšņot viesu mājā, kas atrodas atjaunotā vēsturiskā lauku sētā. Viesu mājā un kempinga mājiņās mēs spējam izmitināt līdz 120 personām. Vietu skaits istabās variē no 3 līdz 6. Sētā pie viesu mājas var novietot autotransportu.Uz augšu

Atbilstošiem pasākumiem viesi var izmantot kapelu un ēdamzāli ar vasaras terasi.

Kempingā un viesu mājā viesi tiek uzņemti no maija līdz oktobrim (ieskaitot). Vēsākos mēnešos ir iespēja telpas viesu mājā apsildīt. Iepriekš vienojoties, iespējams nodrošināt ēdināšanu – brokastis, pusdienas un vakariņas.


Jaunums Trušu Karalistē - baskāju taka “Cerība”

2,6 km gara dabas taka, kurā viesiem ir iespēja izstaigāties basām kājām pa dažādas faktūras klājumiem - pa smiltīm, niedrēm, granti, oļiem, šķembām un čiekuriem.